תפס אותך שוטר בדרכים?
רשיונך נפסל, אתה בבעיה !

הקשב לפתרון של אלון גל (לא קיים בפוליסה שלך)

תפס אותך שוטר?
רשיונך נפסל?
ביצעת עבירת תנועה?
אתה בבעיה?

הקשב לפתרון של אלון גל (לא קיים בפוליסה שלך)

עבירות וקנסות ... לפרטים והרשמה לחץ כאן המלץ לחבר סיפורי הצלחה

לטבלת נקודות לחץ כאן
נהג חדש ללא מלווה.
נהג חדש מתחת לגיל 21 שמסיע יותר מ 2 נוסעים.
אי עצירה לפני מפגש מסילת ברזל.
מהירות מופרזת.
נהיגה בזמן פסילה.
נהיגה תחת השפעת אלכוהול
חגורות בטיחות.
נהיגה ללא רשיון נהיגה, רכב או ביטוח.
אי ציות לתמרורים – עצור, אין כניסה.
אי נשיאת רישיון נהיגה.
ליקויים מכאניים.
פניה לא נכונה.
רמזור אדום.
אי שמירה על ימין הדרך.
אי ציות לחיצים המסומנים על פני הכביש.
עבירות מטען.
אי מתן זכות קדימה להולכי רגל.
עקיפה שלא כחוק.
נהיגה בחוסר זהירות.

עליזה נוהגת 30 שנה ללא תאונות וללא עבירות תנועה

כשיצאה מחניון ופנתה שמאלה, נכנס בה רכב מימין, ככל הנראה בשל אי מתן זכות קדימה שלה. חברת הביטוח שלה שילמה את העלות, אך בדיעבד לאחר מספר חודשים, וכיוון שהתאונה היתה עם נפגעים (הנהג השני התלונן על כאבים), קיבלה זימון לבית הדין לתעבורה. בהזמנה נכתב שהיא צפויה לעונש של 3 חודשי שלילה, מאסר עם תנאי או מאסר בפועל. בבדיקה מול עו"ד העלות היא כ- 9,000 ₪! היא טופלה על ידנו וקיבלה שלילה על תנאי בלבד וקנס קטן.


דב נהג על אופנוע

ירד לשולי הכביש ונפגע (תאונה עצמית), פגיעה קשה עם כמה חודשי אובן כושר עבודה. כיוון שהתאונה היתה עם נפגעים (הוא), קיבל זימון לבית המשפט לתעבורה עם עונש צפוי של שלילת רישיון הן על האופנוע והן על הרכב. לאחר טיפול של עו"ד מטעמנו, קיבל שלילה על תנאי לרישיון הרכב וקנס מינימאלי.


רם נוהג מעל 20 שנה ללא עבירות

שתה בירה עם הח'ברה ולאחר כמה שעות נהג הביתה, נתפס כ- 500 מטר לפני הבית וה"ינשוף" סימן שהוא תחת השפעת אלכוהול. סיוון בחורה עם ניסיון נהיגה של כ- 10 שנים גם כן ללא עבירות, שתתה כוס בירה אחת וכיוון שבעלת מבנה גוף קטן ה"ינשוף" צעק גם במקרה שלה. שניהם מטופילם ע"י עורכי דין מטעמנו בעלות של 250 ₪ בלבד במקום כ- 10,000-12,000 ₪.


יצחק עבר תאונת דרכים קשה עם נהג בן 85 שלא עצר בעצור ופגע בו

הרכב הוגדר "טוטל-לוס", אבל חברת הביטוח של אותו נהג (צד ג'), שילמה לו רק 85% מערך הרכב, חד צדדית, בשל מה שהיא טענה "רשלנות תורמת". מדובר ב'שיטת מצליח' והפסד של כ- 15,000 ₪. רוב האנשים מוותרים כיוון שאין להם זמן, ידע וחשק להתעסק עם חברת הביטוח, אנחנו כאמור מספקים עו"ד שיטפל בכל הנושאים. במקרה הזה הוא קיבל ייעוץ משפטי ופנה לבית משפט לתביעות קטנות, והשופט קבע לשלם לו כ- 11,000 ₪ - כמעט מלא הסכום.


להסבר על שירות הגנה משפטית לנהג בדרכים לחץ כאן

עלות חודשית לנהג 22 ש"ח
עלות חודשית לרכב 30 ש"ח
עלות חודשית לנהג מקצועי 30 ש"ח (נהג מקצועי: הנוהג על אוטובוס, רכב מסחרי-משא, מונית וכל אדם שעיסוקו העיקרי נהיגה: נהג מוביל ,שליח. )

לתנאי כתב השירות לחץ כאן

למה אני צריך את זה? כמה זה עולה? מה בדיוק השירות מספק? אני נוהג/ת שנים רבות ומעולם לא היתה לי עבירת תנועה?
המחיר יקר? האם השירות ללא עלות? יש לי שירות דומה מחברת הביטוח? מי הם עורכי הדין? איך מפעילים את השירות?

למה אני צריך את זה?

היום אתם חשופים למקרים רבים שבהם צריך עו"ד בשל עבירות תעבורה בכביש ואתם לא מכוסים. הכיסוי יאפשר לך ולמשפחתך שקט נפשי כך שבמידה ויתעורר איזה שהוא צורך ובעיה - עו"ד מומחה מטעמנו יטפל בכם באופן מלא - ללא עלויות נוספות. מדובר בחסכון שיכול להגיע לאלפי שקלים, במקרה של עבירת תעבורה!

כמה זה עולה?

המחיר הנו 30 ₪ בלבד לחודש - פחות מ'שקל ליום', בכרטיס אשראי, והשירות תקף למספר רישוי הרכב בפוליסת הביטוח שלכם, ולכל הנהגים המורשים בו. אנחנו מאד מאמינים בשירות וממליצים בחום, ואפילו מרגישים מחויבות אישית, שגם אתם תצטרפו, כך תוכלו לחסוך כספים רבים. חשוב לציין כי ההגנה המשפטית הינה חשובה מאד, והיא היחידה מסוגה בארץ וללא מתחרים. את השירות מלווים עורכי דין מומחים בתחומם בנושאים אלה עם מעל 10 שנות ניסיון. כמו כן, המיזם מנוהל בפיקוח שופט תעבורה בדימוס.

מה בדיוק השירות מספק?

כתב השירות מעניק:
ייצוג בבתי משפט לתעבורה במקרה בו הלקוח מואשם בעבירות תעבורה (ייחודי בארץ!):
דוחות ברירת קנס.
דוחות מסוג הזמנה למשפט.
ייצוג במקרה של פסילת רישיון נהיגה ופסילות מנהלתיות.
תיקי תאונות דרכים, נהיגה בשכרות וכד'.
ייצוג נאשמים בגרימת מוות או הריגה.

ייצוג משפטי בכל הנוגע לתאונות דרכים (הרחבה לפוליסה של חברת הביטוח!):
יעוץ משפטי בבתי משפט בתביעות נזקי רכוש ו/או נזקי גוף.
ייצוג מול חברות הביטוח ו/או מול צדדי ג'.

בסכומים קטנים, שירות משפטי ללא הופעה בבית המשפט לתביעות קטנות הכולל:
ניסוח כתב התביעה.
הדרכה והכוונה במילוי הטפסים.
ליווי וייעוץ טלפוני.

אני נוהג/ת שנים רבות ומעולם לא היתה לי עבירת תנועה?

נכון, אבל גם ביטוח עושים למקרה הגרוע בתקווה שלא נזדקק, וכעובדה יש לכם ביטוח מקיף לרכב ולא רק צד ג', כנ"ל שירות גרר לרכב ושמשות, ליתר ביטחון.
חשוב שתדעו כי המדינה מגבירה את האכיפה והענישה בתחומי התעבורה (לאור ריבוי תאונות הדרכים השנה ומספר הנפגעים וההרוגים).
לאחרונה עברה החלטה בכנסת להוסיף 2,000-3,000 מצלמות משוכללות בכבישים בכל הארץ. כמו כן הוסיפו 30 ניידות במשטרת ישראל - אגף התנועה, ועוד מתכננים במשטרה לצייד כ- 3,000 מתנדבים שלהם במצלמות על החלון בתוך הרכב, כך שכל עבירה שתתועד על ידם תשמש כראיה בבתי הדין לתעבורה.

המחיר יקר?

מדובר בעלות סמלית ונמוכה של 'שקל ליום' ואפילו פחות - 30 ₪ בחודש בלבד. בוודאי ביחס לשירות הנרחב שמקבלים בתמורה - כיסוי מלא לכל הנהגים ברכב שלכם - במידה ותדרשו. מדובר בחיסכון של אלפי שקלים, נקווה שלא תצטרכו כמובן, אבל לצערנו קורים דברים לא צפויים על הכביש וכדאי להיות מוכנים. רק לידיעה - תשלום מינימאלי לעו"ד במקרה של עבירת תעבורה הוא 3,500 עד 5,000 ₪, ויכול להגיע גם ל- 15,000 עד 20,000 ₪ בהתאם לעבירה. במקרה של תאונה עם נפגעים מדובר בעלויות של עשרות אלפי שקלים ובפציעה קשה ו/או הריגה - מעל 100,000 ₪.
לדוגמא: אם תפסו אותך על נהיגה במהירות מופרזת' או 'נהיגה תחת השפעת אלכוהול', תקבל/י שלילה מנהלתית לחודש ימים והזמנה לבית משפט לתעבורה. אם הולכים ללא עו"ד (שעולה כאמור אלפי שקלים), נקנסים בסכומים גבוהים מאד ולעיתים מקבלים שלילה לכמה חודשים עד שנים (בהתאם לעבירה), ואנחנו מספקים את השירות ללא עלות. ואם יש פגיעה ברכוש או בגוף, העלויות הן גבוהות משמעותית. בניהול הסיכונים - המחיר הוא מעולה לעומת השירות המתקבל!

האם השירות ללא עלות?

יש עלות פתיחת תיק של 250 ₪ בלבד (500 ₪ לנהג מקצועי), במקום אלפי שקלים לעו"ד במקרה של עבירת תעבורה, ועלות פתיחת תיק בסך של 15,000 ₪ במקרה של תאונה קטלנית עם פצועים קשה או הרוגים - וזאת במקום עלות מינימלית של כ- 80,000 ועד 250,000 ₪ ללא הכיסוי של כתב השירות. וחשוב להדגיש: אין לנו אותיות קטנות ואין הסתייגויות, אין החרגה של תרופות, אלכוהול וכד'. כתב השירות הוא מלא ומספק את כל מה שמצוין לעיל. כלומר, החל מרגע הצטרפותכם, תהיו זכאים לקבל שירות משפטי מעורך דין מקצועי בתחומו ללא עלות.

יש לי שירות דומה מחברת הביטוח?

לא מדויק, חברת הביטוח מספקת עו"ד רק במקרים בהם יש תאונה ופגיעה ברכב.
אנחנו מספקים כתב שירות המאפשר טיפול מלא בכל עבירות התעבורה, גם ללא תאונה, כולל במקרים של שלילת רישיון מנהלתית בגין 'נסיעה במהירות מופרזת', 'מעבר באור אדום', 'אי עצירה בעצור', 'מעבר פס לבן', 'נסיעה תחת השפעת אלכוהול' ועוד. מדובר בחיסכון של אלפי שקלים במידה ותזדקקו לשירות, וחברות הביטוח אינן מכסות נושא זה לחלוטין. רבים מגיעים לבתי הדין לתעבורה ללא עו"ד, מפסידים, ומקבלים עונשים כבדים ושלילה ארוכה! בנוסף אנחנו מספקים שירות מורחב משמעותית, המכסה כל בעיה בנזקי רכוש או גוף, כולל ייצוג מול צד ג' וטיפול מלא מול חברות הביטוח ללא ההגבלות הקיימות בפוליסת הביטוח (לדוגמא: בנהיגה תחת אלכוהול, כדורים או סמים חברות הביטוח לא נותנות כיסוי), וכן אין אצלנו הגבלה לסכום הביטוח כפי שקיים בחברות הביטוח.
רק לידיעה: לפי הסטטיסטיקות, כ- 50% לא מגיעים כלל לתביעות ולבתי משפט, בוודאי לא מול חברות הביטוח, כיוון שאין להם את הזמן ו/או את המשאבים הכספיים לנושא, ומפסידים בשל כך כסף רב. אנחנו מאפשרים טיפול בכל הנושאים הללו

מי הם עורכי הדין?

המיזם מנוהל בפיקוח של שופט תעבורה בדימוס המהווה את הסמכות המקצועית. את השירות מלווים עורכי דין מומחים ומובילים בתחומם בנושאי תעבורה בפריסה ארצית. לכולם ניסיון עתיר של 10, 15, 20 ו- 30 שנה בתחומי התעבורה, חלקם היו תובעים מצד המשטרה בתחום ועברו להיות עורכי דין פרטיים, ויש להם היכרות "פנימית" עמוקה עם כל נושא התעבורה ובתי הדין לתעבורה. כל עורכי הדין אושרו אישית ע"י הסמכות המקצועית. בעת הצורך ובמקרה של "פתיחת קריאה" - תוכלו לבחור עו"ד מתוך רשימת עו"ד הפנויים באותה עת. גם בנושא הנזיקין ישנם משרדים גדולים, בפריסה ארצית, עם עורכי דין בעלי ניסיון רב של עשר שנים ויותר.

איך מפעילים את השירות?

לוחצים על הלחצן הירוק הגדול "לפרטים והרשמה לחץ כאן" ממלאים את הפרטים ואתם בשירות